|
|
# Inleiding
|
|
|
Om query resultaten te kunnen uploaden naar KIK-Starter Centraal of om andere meer geavanceerde functies van de KIK-Starter te kunnen gebruiken, dient u een account te hebben. Het aanmaken van een account gebeurt centraal. Alleen het toekennen van rechten/rollen en het beheer ervan gebeurt wel door de organisatiebeheerder.
|
|
|
|
|
|
De allereerste account voor uw organisatie is tevens de beheerder. Dat wil zeggen dat elk volgend account door uw organisatiebeheerder voorzien moet worden van de juiste privilleges. Standaard wordt elk normaal gebruikersaccount zonder rechten aangemaakt. Dat moet dus expliciet door uw organisatiebeheerder worden toegekend.
|
|
|
Het allereerste account voor uw organisatie is tevens de beheerder. Dat wil zeggen dat elk volgend account door uw organisatiebeheerder voorzien moet worden van de juiste privilleges. Standaard wordt elk normaal gebruikersaccount zonder rechten aangemaakt. Dat moet dus expliciet door uw organisatiebeheerder worden toegekend.
|
|
|
|
|
|
# Aanvraag
|
|
|
Een account aanvragen doet u als volgt:
|
... | ... | |